NAROZENINOVÁ KÁVA, KÁVA PRO RADOST, KÁVA Z LÁSKYKdyž se letos blížil svátek svatého Valentýna, napadlo mě nabídnout našim zákazníkům rozvoz valentýnské kávy. Oni si objednají kávu pro své milované a my kávu dovezeme. Zájem zákazníků mě překvapil a jsem si jistá, že to bylo i letáčkem od naší grafičky Zorky. Pěkně je na valentýnskou kávu nalákal.
A tak jsme se 14. února na jeden den stali takovými poslíčky. Byl to den plný překvapení, radosti a lásky. Obdarovávali jsme partnery, manžele, manželky, kamarádky, kamarády, kolegyně i maminky.

 

Všichni byli moc mile překvapeni a je těžké popsat to, co z nich v prvních chvílích vyzařovalo. Byla to taková směsice překvapení, zahřátí na duši, vděčnosti, dojetí i legrace. Kéž by si taková milá překvapení dopřávali lidé častěji.
Jsou to drobnosti, které skoro nic nestojí, a přitom je jejich hodnota nevyčíslitelná. My byli svědky. Rozváželi jsme radost. Ten den nás tak naplnil, že jsme se rozhodli rozvážet radost častěji. Vznikla Narozeninová káva. A ona ta káva nemusí být jen narozeninová. Kávu můžete darovat jen tak z lásky, pro dobrou náladu, pro radost, pro lepší den nebo jako poděkování či omluvu. Tak často, jak budete potřebovat. Vždy, když budete chtít Vaše blízké potěšit.
Narozeninovou kávu si můžete objednat přímo u nás v obchodě nebo mailem: petra@vinosvet.cz.
K narozeninové kávě můžete přidat nějaký vzkaz, který napíšeme přímo na kelímek nebo do obálky vedle. Ke kávě můžete přidat jakýkoli dárek od nás z obchodu, třeba čokoládu, sušenky...
K dokonalosti pak už chybí jen kytička. I na to jsme mysleli. Pro ty náročnější nabízíme s kávou dovoz i kytice od Jany Chýlové z jejího sedlčanského obchůdku Dárkové zboží - květiny. Vybrat si můžete kytici v různých cenových relacích.

Tohle nás baví a taky mi došlo, že Sedlčany jsou takové akorát město pro podobné nápady. Milovníků dobré kávy je tu hodně, a než se dostaneme z jedné strany města na druhý, tak káva nestačí vychladnout :)

P.K.
4. 5. 2017