TA NEJLEPŠÍ ŠKOLA ANEB KÁVA SVĚT SLAVÍ NAROZENINY

Spolu se Štěpánkou jsme strávily 4 roky ve stejné lavici na gymplu. Společné práce, písemky a taháky byly na denním pořádku. Už tehdy jsme se skvěle doplňovaly. Pak jsme se dlouho neviděly...
A po setkání před třemi lety jsme společně nastoupily do další školy. Do školy, která byla postavena téměř z ničeho, a o to víc nám dala a dává. Ta škola se jmenuje KÁVA SVĚT.
Je to škola, která nás fakt hodně naučila a pořád učí. Škola, kde taháky jsou povoleny a kde o známkách učitelé nerozhodují (pokud nejsou našimi zákazníky). Škola, kde neočekávané písemky z neprobraného učiva nás denně překvapují. Škola, kde si spolužáky vybíráme samy a společně táhneme za jeden provaz. Škola, kde nezvoní, ale pěkně to tam voní :)
Škola, která má smysl. Škola, kde kreativitě a nápadům se meze nekladou. Škola, která nám dala a dává spoustu nových přátelství, pířběhů a zážitků. Škola, kde občas prasknou nervy a dojde i na slzy, ale už se nehroutíme. Děláme všechno, jak nejlépe umíme, opravdově a s láskou. A když se něco dělá opravdově a s láskou, tak to snad nemůže dopadnout špatně.
Nastupujeme do čtvrťáku. Už teďvíme, že tahle škola maturitou nekončí. Už teďvíme, že pro nás studium pokračuje dál. Máme plány a vypadá to na vysokou :) 
A to hlavně díky Vám, našim zákazníkům a fanouškům.

Takže hurá do nového ročníku!!!


11.4. 2017
P.K.